Kısaca kimiz?

Efe Bilgisistem Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

2004 yılı itibari ile tekstil, emprime baskı sektörü için makinalardan veri alan üretim takibi yazılımının Ar-ge sine başlanması ve bu yazılımın hayata geçirilmesi ile çalışmalarımıza başladık.

Kurumsal yazılım projeleri ve otomasyon yazılımları üretmek ve her sektörde yer alan firmaların yazılım eksiklerine çözüm bulmak ve Internet tabanlı siteler ve uygulamalar üretmek amaçlı çalışmalar yapmayı hedefleyerek firma kuruluşu kararı aldık.

28-11-2005 yılında EFE BİLGİSİSTEM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. kuruluşumuzu yaptık ve kurumsal olarak yazılım firmaları arasına bizde katılmış olduk. Firma kuruluşumuz ile birlikte emprime sektörü için hazırlamış olduğumuz üretim takip sistemimizin, nakış sektörü için de uyarlanmış bir sürümünü hazırlamaya başladık. Ekim 2005 de nakış sektörü üretim takip sistemimiz de çalışmaya başladı. İlerleyen zaman içerisinde verdiğimiz hizmet anlayışı ve müşterilerimizde sağladığımız bize olan güvenlerini arttıran çalışmalarımızla, müşterilerimizin teknoloji alanında ihtiyaç duydukları her konuda,  doğru çözümler üreten firma olmayı kendimize hedef seçtik.

Ne istiyoruz?

Basit düşünüyoruz.

Kullanımı çok basit, her yerde çalışabilecek yazılım ve teknoloji üretmek. Uzun eğitimler gerektirmeden basit bir anlatımla çok basit bir şekilde kullanılabilen yazılımlar ve kullanımı destekleyen cihazlar tasarlayarak üretmek. Bilgisayar kullanım bilgisi olmayan kişilerin bile kullanabileceği teknolojiler üretmek.

Bizi tanıtan broşürlerimiz.

Ne planlıyoruz.

İş ayrımı, farklı markalar, tek bir firma.

Farklı markalar oluşturarak yaptığımız işleri kendi içimizde ayrıştırmayı düşünüyoruz. Böylece bir firma sitesinde karmaşıklığı ortadan kaldırıp sizlerin istediğinize kolay ulaşmanızı amaçlıyoruz. Aynı zamanda alacağınız farklı hizmetler için tek bir firmadan neredeyse her işi yaptırabilmenizi planlıyoruz.

E grup

Efe Bilgisistem grubu ana yapı.

Efe Bilgisistem

Efe Bilgisistem ana kuruluş.

Efbis technology

Teknoloji tasarım ve yazılım.

Ephesis net

Hosting hizmetleri

7 cüce

7 bölgede projeler.

Fark 10

E-ticaret sitemiz.

İxpir

Dijital oyun tasarım.

Efbis technology